BRZI ANTIGENSKI TESTOVI – testiranje u Sv. Filip i Jakovu

Objavljeno: 25.05.2021

Kako bi omogućili svojim gostima što ugodniji i sigurniji boravak na području Turističke zajednice općine Sv. Filip i Jakov, u suradnji s ordinacijom dr Grbin organiziran je punkt za brzo antigensko testiranje.

Testiranje se provodi u ordinaciji dr Grbin, Liburnska 2, 23207 Sv. Filip i Jakov.

Termini: Ponedjeljak 14:00 – 19:00, Utorak – Petak: 08:00 – 13:00 sati.

Vrsta testa: antigenski test

Cijena testiranja: 200,00 kn

Prijevod nalaza: engleski

Također, u privitku dostavljamo popis svih punktova za testiranje koji su trenutno dostupni na području Zadarske županije.

5 MOGUĆNOSTI ULASKA U REPUBLIKU HRVATSKU

U privitku Vam dostavljamo infografiku sa trenutnim uvjetima ulaska u Hrvatsku.

Infografika je prevedena na nekoliko stranih jezika te istu slobodno možete koristiti u svojoj komunikaciji sa gostima.

SAFE STAY IN CROATIA

Još jednom skrećemo pažnju na nacionalni projekt Safe stay in Croatia - Cilj Projekta, čiji je nositelj Ministarstvo turizma i sporta, je osigurati poštivanje sigurnosnih mjera u turističkom sektoru i brendiranje Hrvatske kao sigurne destinacije. Za potrebe projekta Safe stay in Croatia kreirana je posebna mrežna stranica www.safestayincroatia.hr/" class="redactor-autoparser-object">http://www.safestayincroatia.h... , te je produciran promotivni materijal s oznakom projekta. Postupak prijave za zaprimanje oznake sigurnosti Safe stay in Croatia moguć je isključivo putem mrežne stranice www.safestayincroatia.hr .

Turistička zajednica

općine Sv. Filip i Jakov