Na desetogodišnjicu rada KUD Sv. Roko zahvalio općini Sv. Filip i Jakov na podršci

Autor: Općina Sv. Filip i Jakov
Izvor fotografije: Općina Sv. Filip i Jakov
Objavljeno: 06.05.2019.

Čestitamo na deset godina uspješnog rada!!

U povodu deset godina KUD-a Sv. Roko, njegov predsjednik Ive Eškinja Lantana i dva najstarija člana KUD-a, uručili su poklon općini Sv. Filip i Jakov i načelniku Zoranu Pelicariću i zahvalili na podršci u radu.

Za KUD Sv. Roko već je odavno poznato da kroz brojne projekte intenzivno iz godine u godinu usmjeravaju svoje aktivnosti na promidžbu i snažniju vidljivost hrvatske kulture kao i na očuvanje hrvatskog jezika, kulture i filipjanske tradicijske baštine izvan Republike Hrvatske. Sa svojim posjetima, nastupima u inozemstvu KUD Sv. Roko ustrajno pridonosi i promociji Republike Hrvatske, ali i izgradnji čvršćih veza Hrvata izvan RH sa matičnom domovinom.

Čestitamo na deset godina uspješnog rada i ustrajanja te im želimo sve najbolje u njihovoj budućnosti!!