Na svečanoj sjednici Općinskog vijeća Općine Pakoštane, nazočio je i načelnik Općine Sv. Filip i Jakov Zoran Pelicarić

Objavljeno: 07.08.2015

Obilježen Dan općine Pakoštane, načelnik Milivoj Kurtov najavio: “Obnovljeni Maškovića han bit će kulturno-turistička atrakcija našega kraja”

Na svečanoj sjednici Općinskog vijeća Općine Pakoštane,koja se ove godine održala u obnovljenom Maškovića hanu u Vrani, nazočio je i načelnik Općine Sv. Filip i Jakov Zoran Pelicarić.

Nazočnima su se prigodnom riječju obratili načelnik Milivoj Kurtov  i župan Zadarske županije Stipe Zrilić

Sjednici su nazočili još general Ante Gotovina u pratnji supruge Dunje, zamjenica turskog veleposlanika u Hrvatskoj Ayse Selcan Sanli, saborski zastupnik Branko Kutija, gradonačelnik Zadra Božidar Kalmeta, ministar obrane Ante Kotromanović, načelnik zbratimljenih Općina Podstrana i Proložac Mladen Bartulović i Mate Lasić, načelnik Općine Sv. Filip i Jakov Zoran Pelicarić i drugi.