O B A V I J E S T - PREDLAGANJE KANDIDATA ZA DODJELU PRIZNANJA OPĆINE SV. FILIP I JAKOV ZA IZNIMNA DOSTIGNUĆA I DOPRINOS OD OSOBITOG ZNAČENJA ZA RAZVITAK I UGLED OPĆINE

Autor: Općina Sv. Filip i Jakov
Izvor fotografije: google
Objavljeno: 26.05.2020.

ROK ZA PRIJAVU KANDIDATA ZA DODJELU PRIZNANJA JE DO 8. LIPNJA 2020. GODINE.

NA TEMELJU ČLANKA 8. STATUTA OPĆINE SV. FILIP I JAKOV, POVODOM SVEČANOG OBILJEŽAVANJA DANA OPĆINE SV. FILIP I JAKOV (SV. ROKO) 16. KOLOVOZA 2020. GODINE, POVJERENSTVO ZA DODJELU OPĆINSKIH PRIZNANJA POZIVA SVE FIZIČKE i PRAVNE OSOBE, POLITIČKE STRANKE, VJERSKE ZAJEDNICE I UDRUGE GRAĐANA DA PREDLOŽE KANDIDATE ZA DODJELU PRIZNANJA OPĆINE SV. FILIP I JAKOV ZA IZNIMNA DOSTIGNUĆA I DOPRINOS OD OSOBITOG ZNAČENJA ZA RAZVITAK I UGLED OPĆINE, A POGLAVITO ZA NAROČITE USPJEHE U UNAPREĐENJU ČOVJEKOVA  OKOLIŠA , ŠPORTA, THNIČKE KULTURE, ZDRAVSTVA I DRUGIH JAVNIH DJELATNOSTI TE ZA POTICANJE AKTIVNOSTI KOJE SU TOME USMJERENE.

ROK ZA PRIJAVU KANDIDATA ZA DODJELU PRIZNANJA JE  DO 8. LIPNJA 2020. GODINE.

POVJERENSTVO ZA DODJELU

OPĆINSKIH PRIZNANJA