OBAVIJEST O POSTUPKU PREDOČAVANJA NOVE KATASTARSKE IZMJERE K.O. TURANJ

Autor: Općina Sv. Filip i Jakov
Izvor fotografije: Općina Sv. Filip i Jakov
Objavljeno: 15.03.2019.

Tvrtka Geoprojekt d.d. Opatija će u razdoblju od 18. ožujka do 23. ožujka 2019. god održati predočavanja podataka prikupljenih terenskom izmjerom za novu k.o. Turanj na području naselja Sikovo, Turanj i Sv. Petar.

Predočavanje će se održati u terenskom uredu u Turnju u prostorijama Mjesnog odbora Turanj (na katu) – pored Caffe bara Toreta na adresi Obala Dr. Franje Tuđmana 126. Radno vrijeme ureda je od 9:00 do 18:00 sati.

Pregledna karta nalazi se na oglasnim pločama i internet stranicama Općine Sveti Filip i Jakov.

Za naselja Sikovo i Turanj predočavat će se isključivo one k.č. koje nisu predhodno obrađene i one koje su u postupku prigovora, dok za naselje Sv. Petar će se predočavati sve k.č.

Više informacija u dokumentima:

Upute_predocavanje_Turanj(1).pdf

Turanj_pregledna_DOF.pdf