OBAVIJEST - organizirano sakupljanje otpada

Izvor fotografije: Općina Sv. Filip i Jakov
Objavljeno: 24.04.2020.

,

Čistoća d.o.o. organizirano sakuplja ambalažni otpad od ostalih polimera (plastike) te otpadni papir iz domaćinstava odvojeno od ostalog komunalnog otpada pomoću namjenskih vreća (žutih za plastiku i plavih za papir). Odvoz je organiziran prema utvrđenom rasporedu, na sljedeći način:

- svaka druga subota (prva je 25.4.2020.) u jutarnjem terminu od 6,00 do 11 sati po sljedećem rasporedu: Sv. Petar – Turanj- Sv. Filip i Jakov – Sikovo – Lužine - Gornje Raštane- Tičevo - Viterinci – Donje  Raštane- Podvršje

Preporuča se vreće iznijeti u kasnijim večernjim satima prethodnog dana kako bi mogle biti pravovremeno odvezene.

Za stambene zgrade: vreće s navedenim otpadom treba odložiti kraj kontejnera za komunalni (kućni) otpad (nije dozvoljeno odlagati ih u kontejnere niti na lokacije udaljene od njih!)

Za obiteljske kuće: vreće s navedenim otpadom treba odložiti uz posude (kante) s kućnim otpadom (nije dozvoljeno odlagati ih u kante niti na druge lokacije!)

Zainteresirani građani svežanj namjenskih vreća mogu dobiti u upravnoj zgradi Čistoće d.o.o., Stjepana Radića 33, od 06:00 do 18:00 sati, uz predočenje nekog osobnog dokumenta i u Općini Sv. Filip i Jakov, obala kralja Tomislava 16 svakog radnog dana od 08:00-12:00 sati (do isteka zaliha).

Vreće su dostatne za razdoblje od 3 mjeseca nakon čega se može preuzeti novi svežanj.

Reciklažno dvorište - obavijest.pdf