Općina Sv. Filip i Jakov postavlja novu rasvjetu u Sv. Petru i Turnju

Izvor fotografije: Općina Sv. Filip i Jakov
Objavljeno: 11.03.2019.

Radovi u tijeku

U Sv. Petru općina Sv. Filip i Jakov provela je postupak jednostavne nabave za postavljanje 13 rasvjetnih stupova u Sv. Petru. Najpovoljniji izvođač je bio Marex elektrostroj d.o.o. iz Zadra.

Komunalni pogon općine Sv. Filip i Jakov je u suradnji sa izvođačem, a uz suglasnost Hrvatskih cesta, izvršio sve pripremne zemljano-građevinske radove prije samog postavljanja stupova. Istovremeno se uredio i dio nogostupa kako bi pješaci mogli nesmetano prolaziti.

Vrijednost radova je 124.250,00 kn za dobavu i postavljanje rasvjetnih stupova sa lampama + zemljano građevinski radovi cca 10.000,00 kn.

Što se tiče rasvjete na magistrali u Turnju, radovi su još u tijeku, u vrijednosti od oko 65.000 kn. Postavljena je i nova rasvjeta na parapetu.