OTVOREN PRVI LAG NATJEČAJ ZA PROVEDBU MJERE 2 “ULAGANJA U RAZVOJ I ODRŽIVOST POLJOPRIVREDE PODRUČJA”

Autor: Općina Sv. Filip i Jakov
Izvor fotografije: LAG LAURA
Objavljeno: 10.04.2018.

Podnošenje prijava na natječaj traje od 25.04. do 25.05. 2018. godine.

Ovim putem Vas obavještavamo kako je LAG "Laura" danas objavila prvi LAG natječaj za provedbu Mjere 2 "Ulaganja u razvoj i održivost poljoprivrede područja" sukladno Lokalnoj razvojnoj strategiji "Laura" za razdoblje 2014.-2020. u ukupnom iznosu od 781.494,00 kuna gdje iznos potpore po projektu iznosi 111.642,00 kuna, s intenzitetom potpore 100%. Natječaj je namijenjen malim poljoprivrednim gospodarstvima koja imaju sjedište/prebivalište na području LAG-a "Laura"

Podnošenje prijava na natječaj traje od 25.04. do 25.05. 2018. godine.

Podsjećamo prihvatljivi Korisnici su mala poljoprivredna gospodarstva upisana u Upisnik poljoprivrednih gospodarstava, ekonomske veličine u ukupnom standardnom ekonomskom rezultatu poljoprivrednog gospodarstva od 2.000 eura do 7.999 eura.

Na natječaj se mogu prijaviti mala poljoprivredna gospodarstva koja su organizacijskih oblika:

obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo (OPG),
obrt registriran za obavljanje poljoprivredne djelatnosti,
trgovačko društvo registrirano za obavljanje poljoprivredne djelatnosti (isključujući trgovačka društva čiji su osnivači vlasnici javnopravna tijela),
zadruga registrirana za obavljanje gospodarske djelatnosti.

Stručna služba LAG-a održati će informativnu radionicu za sve potencijalne prijavitelje koja će se održati:

23.04. (ponedjeljak) u Benkovcu u prostorijama Gradske knjižnice (Šetalište kneza Branimira 46) s početkom u 19:00 sati

Natječajnu dokumentacija i sve informacije vezane za Natječaj možete preuzeti na poveznici: http://www.lag-laura.hr/lag-natjecaj/