Poziv na edukaciju "Organiziranje i razvoj zajednice"

Autor: Općina Sv. Filip i Jakov
Izvor fotografije: rhzk.hr
Objavljeno: 08.04.2019.

Edukacija usmjerena osnaživanju društvenog kapitala u lokalnim zajednicama

Zaklada „Kajo Dadić“ u sklopu programske suradnje s Nacionalnom zakladom za razvoj civilnoga društva, provodi program „Aktivni u zajednici“ koji je usmjeren osnaživanju društvenog kapitala u lokalnim zajednicama,razvoju kulture davanja u opće korisne svrhe i provedbi društvenih programa u lokalnim zajednicama. Aktivnostima programa jačaju se kapaciteti lokalnih dionika, pružaju podršku mobilizaciji građana i njihovom aktivnom sudjelovanju u izgradnji zajednice.

U utorak 9. travnja 2019. g. u 13 h održat će kratku edukaciju "Organiziranje i razvoj zajednice". Edukacija će se održati Gradskoj vijećnici grada Biograda na Moru, na adresi Trg kralja Tomislava 5,  a uz suradnju s Gradskim društvom Crvenog križa Biograd na Moru. Edukacija će trajati oko 2 sata.

Teme koje će se obraditi u sklopu edukacije:

• Što je to "organiziranje zajednice"?

• Motivacija pojedinca za rad u zajednici

• Zašto radimo procjenu potreba zajednice?

• Zajedničko planiranje razvoja zajednice