Priopćenje Stožera civilne zaštite Općine Sv.Filip i Jakov

Autor: Stožer civilne zaštite Općine Sv.Filip i Jakov
Izvor fotografije: Google
Objavljeno: 29.03.2020.

Budimo odgovorni i ostanimo doma!

Priopćenje Stožera civilne zaštite žiteljima Općine Sv.Filip i Jakov

Apeliramo na sve naše žitelje da unatoč lijepom vremenu danas i sljedeća dva tjedna ostanu u svojim domovima, nikoga ne posjećuju, ne primaju u posjetu te da se strogo pridržavaju uputa epidemiologa i odluka Stožera civilne zaštite RH, jer samo odgovornim ponašanjem možemo spriječiti širenje zaraze novim koronavirusom.

Napominjemo da se u sljedeća dva tjedna očekuje vrhunac virusa te da je sad jako važno strogo se pridržavati socijalne distance te preporučenih higijenskih mjera i redovitih čišćenja prostora u kojima se boravi.

Pridržavanjem svih dosad donesenih mjera i uputa je od ključne važnosti jer odgovornim ponašanjem možemo smanjiti širenje zaraze koronavirusa. Svatko mora biti svjestan odgovornosti za vlastito zdravlje, zdravlje obitelji i sugrađana.

Stožer civilne zaštite Općine Sv.Filip i Jakov kontinuirano prati daljnji razvoj situacije te u skladu s tim poduzima odgovarajuće mjere i nastavit će obavještavati svoje žitelje.

Sve informacije vezane uz novi koronavirus možete pratiti na jedinstvenoj web stranici www.koronavirus.hr.

Želimo vas vidjeti zdrave kad ovo sve završi..

Vaš Stožer civilne zaštite Općine Sv.Filip i Jakov