Savjet mladih Općine Sv. Filip i Jakov

Objavljeno: 04.09.2015

02. rujna 2015. godine u prostorijama Općinske vijećnice održala se konstituirajuća sjednica Savjeta mladih Općine Sv. Filip i Jakov.

Uvodni pozdrav i govor održao je Općinski načelnik gosp. Zoran Pelicarić, koji je naglasio važnost uključivanja mladih u rad Općinskog vijeća i samih jedinica lokalne samouprave.
Na taj način mladi će moći doprinijeti povećanju transparentnosti rada i imati mogućnost zastupanja svojih stavova, rješenja i problema.

Podršku i savjete su im dali članovi Savjeta mladih Grada Biograda na Moru koji iza sebe već imaju nekoliko saziva i višegodišnje iskustvo koje su voljni podijeliti i zajednički pristupiti određenim akcijama.

Općinsko vijeće je imenovalo prvi saziv Savjeta mladih Općine Sv. Filip i Jakov na razdoblje od tri godine čiji članovi su:

1. ANDREA BRZIĆ, zamjenica Martina Srdarović,
2. NIKO PIROVIĆ, zamjenik Mihovil Jačan
3. MARTINA BRATOVIĆ, zamjenica Antonija Serdarović,
4. FRANE MIKULIĆ, zamjenik Jurica Jurišić,
5. REA PELICARIĆ, zamjenica Ana Milat.