SV. FILIP I JAKOV:Dječji nogometni turnir Male nade 2019.

Autor: Općina Sv. Filip i Jakov
Izvor fotografije: NK Nova Zora
Objavljeno: 23.04.2019.

Kroz dva dana na lokalni travnjak izlaze talenti 14 klubova, u dvije skupine natjecanja, 2008.-2009. kao i 2010. i mlađih uzrasta.

NŠK Nova zora, u Sv. Filipu i Jakovu, domaćin je tradicionalnog Uskršnjeg dječjeg nogometnog turnira Male nade 2019. koji se odvija u srijedu i četvrtak, 24. i 25. travnja...

Kroz dva dana na lokalni travnjak izlaze talenti 14 klubova, u dvije skupine natjecanja, 2008.-2009. kao i 2010. i mlađih uzrasta.

RASPORED I PROGRAM:

GODIŠTE 2008.-2009.

-24.04.2019. SRIJEDA / T E R E N - 1

GRUPA “A”

-1.ZET

-2.VELEBIT (B)

-3.GORICA

-1. KOLO

-9:00 VELEBIT (B) - GORICA

Slobodan: ZET

-2. KOLO

-11:40 ZET- VELEBIT (B)

Slobodan: GORICA

-3. KOLO

-15:20 GORICA - ZET

Slobodan: VELEBIT (B)

GRUPA “B”

-1. SLOGA GREDELJ

-2. PODGRADINA

-3. NOVA ZORA

  1. KOLO:

-09:40 PODGRADINA - NOVA ZORA

Slobodan: SLOGA GREDELJ

-2. KOLO:

-12:20 SLOGA GREDELJ - PODGRADINA

Slobodan: NOVA ZORA

-3. KOLO:

-16:00NOVA ZORA - SLOGA GREDELJ

Slobodan: PODGRADINA

GRUPA “C”

-1. RUDEŠ 1

-2. SV MIHOVIL

-3. DEBELJAK

-1. KOLO:

-10:20 SV MIHOVIL - DEBELJAK

Slobodan: RUDEŠ 1

-2. KOLO:

-14:00 RUDEŠ 1 - SV MIHOVIL

Slobodan: DEBELJAK

-3. KOLO:

-16:40 DEBELJAK- RUDEŠ 1

Slobodan: SV MIHOVIL

GRUPA “D”

-1. RUDEŠ 2

-2. DINARA

-3. ŠKABRNJA ‘91

-1. KOLO:

-11:00 DINARA - ŠKABRNJA ‘91

Slobodan: RUDEŠ 2

-2. KOLO:

-14:40 RUDEŠ 2 - DINARA

Slobodan: ŠKABRNJA ‘91

-3. KOLO:

-17:20 ŠKABRNJA ’91 - RUDEŠ 2

Slobodan: DINARA

-25.04.2019. ČETVRTAK / T E R E N - 1

ZA PLASMAN

-9:00 A3/D3

-9:40 B3/C3

POLUFINALE

-10:20 POBJEDNICI: A1/D2 - B1/C2

-11:00 POBJEDNICI: D1/A2 - C1/B2

-11:40 ZA 5. MJESTO

-12:20 UTAKMICA ZA 3. MJESTO, PORAŽENI U POLUFINALU

FINALE

-13:00 POBJEDNICI U POLUFINALU

NAKON FINALNE UTAKMICE PROGLAŠENJE POBJEDNIKA - DODJELA NAGRADA

GODIŠTE 2010. I MLAĐI

24.04.2019. SRIJEDA / T E R E N - 2

GRUPA “A”

-1. ZET 1

-2. VELEBIT (B)

-3. PRIMORAC (BNM)

-1. KOLO:

-9:00 VELEBIT (B) - PRIMORAC (BNM)

Slobodan: ZET 1

-2. KOLO:

-11:40ZET 1 - VELEBIT (B)

Slobodan: PRIMORAC (BNM)

-3. KOLO:

-15:20 PRIMORAC (BNM) - ZET 1

Slobodan: VELEBIT (B)

GRUPA “B”

-1. ZET 2

-2. RUDEŠ 3

-3. NOVA ZORA

-1. KOLO:

-9:40 RUDEŠ 3 - NOVA ZORA

Slobodan: ZET 2

-2. KOLO:

-12:20ZET 2 - RUDEŠ 3

Slobodan: NOVA ZORA

-3. KOLO:

-16:00 NOVA ZORA - ZET 2

Slobodan: RUDEŠ 3

GRUPA “C”

-1. RUDEŠ 1

-2. SV MIHOVIL

-3. DEBELJAK

-1. KOLO:

-10:20 SV MIHOVIL - DEBELJAK

Slobodan: RUDEŠ 1

-2. KOLO:

-14:00 RUDEŠ 1 - SV MIHOVIL

Slobodan: DEBELJAK

-3. KOLO:

-16:40 DEBELJAK - RUDEŠ 1

Slobodan: SV MIHOVIL

GRUPA “D”

-1. RUDEŠ 2

-2. DINARA

-3. ŠKABRNJA ‘91

-4. PAKOŠTANE

-1. KOLO:

-11:00 DINARA - ŠKABRNJA ‘91

-14:40 RUDEŠ 2 - PAKOŠATNE

-2. KOLO:

-17:20 RUDEŠ 2 - DINARA

-18:00 PAKOŠTANE - ŠKABRNJA ‘91

-3. KOLO:

-18:40 ŠKABRNJ ’91 - RUDEŠ 2

-19:20 DINARA - PAKOŠTANE

-25.04.2019. ČETVRTAK / T E R E N - 2

ZA PLASMAN

-9:00 A3/D3

-9:40 B3/C3

POLUFINALE

-10:20 POBJEDNICI: A1/D2 - B1/C2

-11:00 POBJEDNICI: D1/A2 - C1/B2

-11:40 ZA 5. MJESTO

-12:20 UTAKMICA ZA 3. MJESTO, PORAŽENI U POLUFINALU

-13:00 FINALE, POBJEDNICI U POLUFINALU

NAKON FINALNE UTAKMICE PROGLAŠENJE POBJEDNIKA - DODJELA NAGRADA.