Uskršnji dječji nogometni turnir “Male nade 2018“

Autor: Općina Sv. Filip i Jakov
Izvor fotografije: Općina Sv. Filip i Jakov
Objavljeno: 06.04.2018.

U Sv. Filipu i Jakovu je ovaj tjedan pod pokroviteljstvom Općine i Turističke zajednice Sveti Filip i Jakov, Udruge Napredak te u organizaciji nogometnog kluba Nova zora održan Uskršnji dječji nogometni turnir “Male nade 2018“. za godišta 2007./2008., 2009. i mlađi (16 ekipa)

Turnir se održavao u utorak i srijedu, 03. i 04. travnja 2017. na igralištu NK Nove Zora te se prvog dana igralo po grupama, a drugi dan za poredak sve do pobjednika turnira. A pobjednici turnira u kategoriji 2007/ 2008. je ekipa NK Škabrnja, dok su drugo mjesto u toj kategoriji osvojili NK Pakoštane, a treće NŠK Nova Zora. U kategoriji 2009 godište i mlađe pehar za prvo mjesto Uskrsnog nogometnog turnira Mlade nade uručivao je načelnik Općine Sv. Filip i Jakov Zoran Pelicarić, a osvojila ga je ekipa NK Rudeš 01. Drugo mjesto u generaciji 2009. je pripalo ekipi HNK Primorac iz Biograda na Moru, a treće mjesto ekipi NK Kustošija 2 iz Zagreba.

“Čestitamo najboljim ekipama i pojedincima, a i svima vama koji ste sudjelovali na turniru. Hvala svima onima koji su na bilo koji način pridonijeli da se ovaj Uskrsni nogometni turnir Male nade 2018. godine održi. Još jednom hvala i vidimo se dogodine“, poručili su iz organizatori turnira NŠK Nova Zora.