Wings for life 2019: U Sv. Petru oko 60 volontera spremno dočekalo trkače

Autor: Općina Sv. Filip i Jakov
Izvor fotografije: Općina Sv. Filip i Jakov
Objavljeno: 06.05.2019.

Jedan dan i tisuće ljudi. Tisuće kilometara i jedan cilj – malim doprinosom učiniti svijet boljim. U isto vrijeme 5. svibnja 2019. svijet je ponovno ujedinio svoja nasmijana lica i krenuo u utrku koja je na jedan dan ujedinila sve različitosti, izbrisala prostorne granice i ujedinila vremenske zone u jedan zajednički trenutak

Hrvatska utrka krenula je iz Zadra, a zatim je prošla i kroz Općinu Sv. Filip i Jakov čijih se šezdesetak volontera pobrinulo kako bi put trkačima do cilja bio što bezbolniji i jednostavniji.

Stopostotna vrijednost iznosa startnine namijenjena je zakladi Wings for Life pa je glavni cilj utrke skrenuti pažnju na ozljede leđne moždine i prikupiti sredstva za istraživanja koja se provode s ciljem pronalaska lijeka.

Pogledajte galeriju..