ŽUPANIJSKO PRVENSTVO U PLIVANJU – BIOGRAD

Izvor fotografije: Općina Sv.Filip i Jakov
Objavljeno: 16.08.2017.

Plivači vaterpolo kluba Gusar osvojili su ukupno 10 medalja

U organizaciji PK Dupin Biograd na bazenu Ilirija, 25 m, 9.08 održalo se ŽUPANIJSKO PRVENSTVO U PLIVANJU – BIOGRAD. Na natjecanju se okušao i filipjanski vaterpolo klub Gusar koji se osim vaterpola bavi i školom plivanja za dječake i djevojčice od 6 do 11 god. Ljetno županijsko natjecanju u plivanju održano u Biogradu n/m odvijalo se u konkurenciji klubova koji treniraju cijelu zimu: PK Jadera iz Zadra, PK Zadar, PK Dupin iz Biograda. Plivači vaterpolo kluba Gusar osvojili su ukupno 10 medalja u natjecanju a sudjelovali su : Filip Brzić, Luka Brzić, Vito Šoch, Roko Peraić, Josipa Morović, Slavica Đurić, Marijeta >Petrina, Vinko Kardum, Šime Duvnjak, Jakov Mrvičić. Važno je napomenuti da je vaterpolo klub Gusar u kategoriji kadeti prvak, u kategoriji mlađi kadeti 2 kola prije kraja natjecanja držu prvo mjesto a i seniorska ekipa je prvak u 3 lizi skupina Šibenik.