Amaterski turnir odbojke na pijesku

U četvrtak 31.7.2014.godine, kao uvod u turnir Prvenstva Hrvatske u odbojci na pijesku Travelleropen 2014. na plaži iza Banja u Sv. Filip i Jakovu održan je amaterski turnir odbojke na pijesku.

Nastupilo je 17 ekipa u 4 grupe.

Kako se za turnir prijavio veliki broj gostiju, turista pravila su prilagođena amaterskoj odbojci na pijesku.

Konačni pobjednik turnira nakon 25 utakmica bila je ekipa turista iz Rusije. 

Vladimir, Saša i Andrej su čestim zamjenama uspjeli zadržati svježinu i doci do kraja turnira parova, te su osvojili prvu nagradu, vožnju polupodmornicom. 
Austrijanci Greg i Georg osvojili su drugo mjesto. 

Članovi organizacije, sutkinja Maja Bibić i njen partner ujedno i najmlađi igrač turnira Tino Hanžic, osvojili su brončanu medalju.