U četvrtak 31.7.2014.godine, kao uvod u turnir Prvenstva Hrvatske u odbojci na pijesku Travelleropen 2014. na plaži iza Banja u Sv. Filip i Jakovu održan je amaterski turnir odbojke na pijesku.
Nastupilo je 17 ekipa u 4 grupe.
Kako se za turnir prijavio veliki broj gostiju, turista pravila su prilagođena amaterskoj odbojci na pijesku.
Konačni pobjednik turnira nakon 25 utakmica bila je ekipa turista iz Rusije.
Vladimir, Saša i Andrej su čestim zamjenama uspjeli zadržati svježinu i doci do kraja turnira parova, te su osvojili prvu nagradu, vožnju polupodmornicom.
Austrijanci Greg i Georg osvojili su drugo mjesto.
Članovi organizacije, sutkinja Maja Bibić i njen partner ujedno i najmlađi igrač turnira Tino Hanžic, osvojili su brončanu medalju.
Kako se za turnir prijavio veliki broj gostiju, turista pravila su prilagođena amaterskoj odbojci na pijesku.
Konačni pobjednik turnira nakon 25 utakmica bila je ekipa turista iz Rusije.
Vladimir, Saša i Andrej su čestim zamjenama uspjeli zadržati svježinu i doci do kraja turnira parova, te su osvojili prvu nagradu, vožnju polupodmornicom.
Austrijanci Greg i Georg osvojili su drugo mjesto.
Članovi organizacije, sutkinja Maja Bibić i njen partner ujedno i najmlađi igrač turnira Tino Hanžic, osvojili su brončanu medalju.