Tradicionalni turnir odbojke na pijesku „3 na 3“ održao se na plaži CROATIA u nedjelju 07.08.2016. godine
1. mjesto je osvojila ekipa Pokemoni,
2. mjesto ekipa Bibinje, a
3. mjesto ekipa Adria.
Najbolji igrač turnira je Antonio Surać.
2. mjesto ekipa Bibinje, a
3. mjesto ekipa Adria.
Najbolji igrač turnira je Antonio Surać.