Turnir odbojke na pijesku u Sv. Filipu i Jakovu

Nakon dugotrajnog nadmetanja između ekipe Žabari i Bezimeni, prvo mjesto ipak je pripalo ekipi Bezimeni

Na plaži Iza Banja u nedjelju je u Sv. Filip i Jakovu odigran turnir odbojke na pijesku.
1. mjesto je osvojila ekipa Bezimeni, 2. mjesto ekipa Žabari, a 3. mjesto ekipa Šibenik.
Ova sportska manifestacija je održana pod pokroviteljstvom Općine Sv.Filip i Jakov i Turističke zajednice a sponzori su bili i beach bar Nanolo, Konoba Kojo, beach bar Artič i Jure Prtenjača.