1. kolo DALMATINSKE lige Split - 11.03.2017

Usprkos olujnoj buri naši atletičari postigli su zavidne rezultate.


Ante Šuperba osvojio je zlatnu medalju u bacanju vortexa, 

Ana Bezinović brončanu medalju u trčanju na 60 metara.

AŠK "ROGOVO"