Ženska rukometna ekipa OŠ Sveti Filip i Jakov osvojila je prvo mjesto u županijskom natjecanju iz rukometa
te su se cure plasirale na Regionalno prvenstvo (Dalmacije) koje će se održati 10.04.2017 u Splitu.
Ženska rukometna ekipa OŠ Sveti Filip i Jakov osvojila je prvo mjesto u županijskom natjecanju iz rukometa