ANA BEZINOVIĆ DVOSTRUKA PRVAKINAJA DALMACIJE A IVANO I TONI PRTENJAČA SREBRNI!!
U
subotu 13.5.2017.g. u Zadru je na atletskim terenima Šc.“Višnjik“održano prvo
službeno atletsko natjecanje na novoj atletskoj stazi,pojedinačno prvenstvo Dalmacije
u atletici za limače i limačice.Nastupilo je ukupno 178 atletičara i atletičarki
iz 7 atletskih klubova: Ašk Zadar,Olympionik Zadar,AŠK Rogovo Sv.Filip i
Jakov,Ak Benkovac,Hajduk Split,Ask Split i Sv.Marko Makarska.
Članovi
AŠK ROGOVO nastupali su sa 13 atletičara
i atletičarki i osvojili 4 medalje od
čega 2 zlata i 2 srebra:
Zlatne
medalje osvojila je i postala prvakinja Dalmacije ANA BEZINOVIĆ:
1.mjesto
skok u dalj i 1.mjesto trčanje na 60 metara
Srebrne
medalje osvojili su i postali vice prvaci Dalmacije IVANO I TONI PRTENJAČA.
IVANO PRTENJAČA 2.mjesto trčanje na 60 metara
TONI PRTENJAČA 2 mjesto u bacanju vortexa
Svi
ostali sudionici postigli su zavidne rezltate u svojim kategorijama.
Čestitke
svima i IDEMO DALJE !!!!!!