POJEDINAČNO PRVENSTVO DALMACIJE U ATLETICI ZA LIMAČE I LIMAČICE U ZADRU

ANA BEZINOVIĆ DVOSTRUKA PRVAKINAJA DALMACIJE A IVANO I TONI PRTENJAČA SREBRNI!!

U subotu 13.5.2017.g. u Zadru je na atletskim terenima Šc.“Višnjik“održano prvo službeno atletsko natjecanje na novoj atletskoj stazi,pojedinačno prvenstvo Dalmacije u atletici za limače i limačice.Nastupilo je ukupno 178 atletičara i atletičarki iz 7 atletskih klubova: Ašk Zadar,Olympionik Zadar,AŠK Rogovo Sv.Filip i Jakov,Ak Benkovac,Hajduk Split,Ask Split i Sv.Marko Makarska.   Članovi AŠK  ROGOVO nastupali su sa 13 atletičara i atletičarki i osvojili  4 medalje od čega 2 zlata i  2 srebra: Zlatne medalje osvojila je i postala prvakinja Dalmacije ANA BEZINOVIĆ: 1.mjesto skok u dalj i 1.mjesto trčanje na 60 metara Srebrne medalje osvojili su i postali vice prvaci Dalmacije IVANO I TONI PRTENJAČA. IVANO PRTENJAČA 2.mjesto trčanje na 60 metara TONI PRTENJAČA 2 mjesto u bacanju vortexa Svi ostali sudionici postigli su zavidne rezltate u svojim kategorijama. Čestitke svima i IDEMO DALJE !!!!!!