Na malonogometnom igralištu u centru Sv. Filipa i Jakova u četvrtak je održan završni susret za ovogodišnjeg prvaka malonogometne lige Sv. Donat a finale je odigrano između ekipa Smiljevac iz Župe Sv. Ante i Plovanije iz župe Sv. Josipa
Na
malonogometnom igralištu u centru Sv. Filipa i Jakova u četvrtak je održan
završni susret za ovogodišnjeg prvaka malonogometne lige Sv. Donat a finale je odigrano između
ekipa Smiljevac iz Župe Sv. Ante i Plovanije iz župe Sv. Josipa. Utakmica je
započela zajedničkom molitvom a završila je rezultatom od 5:0 za Župu Sv.
Josipa. Pobjednički pehar je uručio sam nadbiskup mons.dr. Želimir Puljić koji
je pozdravio sve prisutne i zahvalio svim župama na sudjelovanju u ovom sad već
tradicionalnom katoličkom turniru.
“Pozdravljam
sve prisutne igrače, trenere, publiku i vas svećenike te mi je izuzetno drago
da ste se okupili u ovom predivnom sportskom zajedništvu i druženju. Čestitam
svim igračima na poštenoj i čistoj igri bez puno faulova i poručujem im to da
nije važno pobijediti nego sudjelovati te se tako osjećati dijelom zajednice“,
rekao je mons. Puljić.
Don Marinko Jelečević, povjerenik
zadarskog KMNL-a, ujedno i vratar nogometne reprezentacije hrvatskih svećenika
te Ivan Baričić, jedan od organizatora završnog susreta također su zahvalili Općini
Sv. Filip i Jakov i načelniku Zoranu Pelicariću te svim sudionicima na igri i
svemu što igrom i angažmanom čine u promicanju KMNL-a.