Završnica Katoličke malonogometne lige "Sv. Donat" u Sv. Filipu i Jakovu

Na malonogometnom igralištu u centru Sv. Filipa i Jakova u četvrtak je održan završni susret za ovogodišnjeg prvaka malonogometne lige Sv. Donat a finale je odigrano između ekipa Smiljevac iz Župe Sv. Ante i Plovanije iz župe Sv. Josipa

Na malonogometnom igralištu u centru Sv. Filipa i Jakova u četvrtak je održan završni susret za ovogodišnjeg prvaka malonogometne  lige Sv. Donat a finale je odigrano između ekipa Smiljevac iz Župe Sv. Ante i Plovanije iz župe Sv. Josipa. Utakmica je započela zajedničkom molitvom a završila je rezultatom od 5:0 za Župu Sv. Josipa. Pobjednički pehar je uručio sam nadbiskup mons.dr. Želimir Puljić koji je pozdravio sve prisutne i zahvalio svim župama na sudjelovanju u ovom sad već tradicionalnom katoličkom turniru. “Pozdravljam sve prisutne igrače, trenere, publiku i vas svećenike te mi je izuzetno drago da ste se okupili u ovom predivnom sportskom zajedništvu i druženju. Čestitam svim igračima na poštenoj i čistoj igri bez puno faulova i poručujem im to da nije važno pobijediti nego sudjelovati te se tako osjećati dijelom zajednice“, rekao je mons. Puljić. Don Marinko Jelečević, povjerenik zadarskog KMNL-a, ujedno i vratar nogometne reprezentacije hrvatskih svećenika te Ivan Baričić, jedan od organizatora završnog susreta također su zahvalili Općini Sv. Filip i Jakov i načelniku Zoranu Pelicariću te svim sudionicima na igri i svemu što igrom i angažmanom čine u promicanju KMNL-a.